همایش ورزش صبحگاهی و مسابقه همگانی بانوان اردبیل برگزار شد

همایش صبحگاهی و مسابقات ورزش همگاهی ویژه بانوان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در دو پارک بانوان و زرناس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل، در همایش ورزش صبحگاهی که در راستای ترویج ورزش همگانی در پارک بانوان برگزار شد، بیش از ۴۰ بانوی اردبیلی حضور داشتند.

ورزش همگانی صبحگاهی بانوان از ۲۴ خردادماه جاری در محل پارک بانوان آغاز شده و با توجه به شرایط جوی این روند ادامه خواهد داشت.

مسئول امور بانوان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در این خصوص با تاکید بر لزوم توسعه ورزش همگانی در جامعه گفت: سلامتی بانوان بویژه قشر خانه دارد و نیز کارکنان دستگاه های اجرایی در گرو توجه به ورزش است.

بهشته خسروی با تاکید بر اینکه باید برگزاری این همایش ها با حضور اقشار جامعه در اردبیل افزایش یابد، ادامه داد: اردبیل به لحاظ توسعه ورزش همگانی بویژه در بین بانوان می تواند جزو استان های برتر کشور باشد.

وی ادامه داد: باید در این روند ادامه داشته باشد، به خصوص در زمینه جذب بانوان به ورزش های همگانی و صبحگاهی باید برنامه های مدونی از سوی دستگاه های فرهنگی و ورزشی اجرا شود.

همچنین مسابقه ورزش همگانی بانوان اردبیل نیز با حضور علاقمندان به ورزشهای همگانی به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در پارک زرناس اردبیل برگزار شد.

در این مسابقات که در دو رشته طناب کشی و دو استقامت برگزار شد، بیش از ۸۵ بانوی اردبیلی حضور داشتند و وزیر نظر مربیان ورزشی خانمها حضرتی و فرمانی به رقابت نشاط آور پرداختند.

این رقابت در هر رشته برای دو رده سنی زیر ۳۵ سال و بالای ۳۵ سال برگزار شد که براساس آن در طناب کشی زیر ۳۵ سال تیم سمیه فام، ویدا نوری، منیژه میرزاپور، اکرم غلامی، خدیجه امیری، پوران روحی، رقیه شاهی و سمیرا دانشمند اول شدند.

در رده بالای ۳۵ سال رشته طناب کشی نیز تیم زمرد عادل، فرخناز اسماعیلی، عالمه حقی، رقیه باوفا، راضیه نوایی، حمیرا سیف اللهی، زهرا پور سرابی، اکرم هژبری و زهرا محمدی به عنوان اول معرفی شد.

در رشته دو استقامت زیر ۳۵ سال هم پریسا صمدی اول شد و سمیه بابازاده، حمیده براتی و رقیه نورعلیپور به رتبه های دوم تا چهارم دست یافتند.

در همین رشته و در رده سنی بالای ۳۵ سال نیز گلتاج قنبری، گلپر عین علیزاده، امینه نوتاش و عفت سالاری فرد به عناوین برتر رسیدند.

در پایان این رقابتها به نفرات و تیم های برتر هدایایی از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اهدا شد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *