شایسته سالاری در سازمان ورزش در اولویت برنامه ها قراردارد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری:
شایسته سالاری در سازمان ورزش در اولویت برنامه ها قراردارد
خبرگزاری سینا: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اظهارداشت: ۱۳ نفر از کارکنان این سازمان با تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در بخش های طرح و برنامه،آموزش و ورزش کارکنان نظارت و ارزیابی و مدیریت های مختلف به منظور شایسته سالاری و استفاده بهینه مشغول به فعالیت شدند.
به گزارش سینا،امین کریمیان با بیان این مطلب گفت:در طی فعالیت این سازمان در طی ۲ ماه گذشته هیچ نیرویی در مقطع کارشناسی ارشد جذب نشده و سعی شده در طی این مدت کارکنان با تحصیلات عالیه که در گذشته به عنوان متصدی ثبت نام مشغول به فعالیت بوده اند را به منظور شایسته سالاری و بهره وری بهینه ترفیع دهیم.
وی با اشاره به این که ۱۳ نفر از کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی با تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در بخش های طرح و برنامه،آموزش و ورزش کارکنان ، نظارت و ارزیابی و مدیریت های مختلف مشغول به فعالیت شدند تصریح کرد: تعداد دیگری از کارکنان این سازمان که دارای مدارک کارشناسی ارشد هستند و به عنوان متصدی ثبت نام می باشند در اینده نزدیک در مناطق مشغول به فعالیت می شوند .
مدیرعامل این سازمان تاکید کرد:این سازمان سعی دارد شرایط گذشته را که به دلایلی افرادی با مدارک عالیه به عنوان متصدی ثبت نام مشغول به فعالیت بوده اند را اصلاح نماید به طوری که شایسته سالاری در اولویت برنامه های این سازمان قراردارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *