سه نشست قرآنی برای فعالان دانشجویی در نیمه دوم سال ۹۶ برگزار می شود

رییس بنیاد و دبیر مرکز قرآن و عترت ورزش  از برگزاری سه نشست قرآنی منطقه‌ای برای فعالان دانشجویی در نیمه اول سال ۱۳۹۶ خبر داد.

سه نشست قرآنی برای فعالان دانشجویی در نیمه اول سال 92 برگزار می شود

دکترحمید انصاری فرˈ اظهار داشت: اولین نشست قرآنی منطقه ای در روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریور ماه با حضور مسولان قرآنی کشور در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نشست با حضور ۲۰۰ نفر از فعالان قرآنی دانشکده های ورزش استان‌های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، گلستان، سمنان، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

انصاری خاطرنشان کرد: برای غنی تر شدن این نشست از مسوولان قرآنی کشور جهت ابلاغ سیاست‌های اجرایی فعالیت‌های قرآنی نیز دعوت شده است که امیدواریم به اهداف مد نظر خودمان در این کارگاه‌ها دست یابیم.

وی توضیح داد: در این نشست کارگاه‌هایی با موضوع ˈ آشنایی با علم در قرآنˈ و ˈشیوه برگزاری این کارگاه‌ها در دانشگاه‌هاˈ، ˈشیوه اجرای حفظ و تدبر در قرآن کریم در دانشگاه‌هاˈ و ˈفعالیت‌های قرآنی جدید در دانشگاه‌هاˈ برپا خواهد شد.

مدیر مرکز قرآن و عترت نهاد در دانشگاه‌ها ادامه داد: دومین نشست و کارگاه ˈپنجم و ششمˈ اردیبهشت ماه در قم و با حضور دانشجویانی از دانشگاه‌های استان قم، مرکزی، تهران، البرز، قزوین و زنجان برگزار خواهد شد و سومین نشست نیز شهریورماه امسال به میزبانی استان همدان تشکیل خواهد شد که در آن نشست دانشگاه‌های استان‌های غرب کشور حضور خواهند داشت.

وی با بیان این اعتقاد که غفلت از قرآن شریف خسارت‌بار است، گفت: تلاش می‌کنیم تا این حسرت و ندامت دامنگیر جامعه دانشگاهی ما نشود و این مهم را با در دستور کار قرار دادن برنامه‌های قرآنی جهت ایجاد انگیزه در دانشجویان عملیاتی خواهیم کردپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *